Kurumsal

STF Hydraulic Transmissions Company Limited, hidrolik motorların ve hidrolik valflerin hidrolik elemanlarının araştırılması, geliştirilmesi ve üretiminde uzmanlaşmış bir ortak girişim şirketidir. Size yalnızca en yüksek standartta ürünler sunmak için olağanüstü bir yönetim ekibini, olağanüstü nitelikli mühendisleri bir araya getirdik ve hidrolik motorların tasarımı ve üretiminde dünyanın önde gelen uygulamalarını kullandık.

Kalite yönetim sistemimiz kapsamında, her bir parça incelenmekte ve her ürün, kusursuz standart ve kaliteden emin olmak için fabrikamızdan çıkmadan önce titizlikle test edilmektedir.

Ürünlerimizin ve serilerimizin tasarımı ve imalatında uyumluluk, montaj kolaylığı ve genel çalışma koşulları gibi hususlar titizlikle dikkate alınmaktadır.

Sonuç olarak ürünlerimiz, geniş bir hız aralığı, hız stabilitesi, şok emilimi ve farklı sistemlerle uyumluluk dahil olmak üzere son derece verimlidir. Bu özellikler onları; plastik enjeksiyon makina, kömür madenciliği, gemi yapımı, inşaat makineleri gibi farklı endüstrilerdeki ve uygulamalardaki ekipmanlara tam olarak uygun hale getiriyor.

 

 

STF Hidrolik Motorlarının ve Haitian Yedek Parça Sistemlerinin Türkiye Mümessiliğini DENİZ HİDROLİK PNÖMATİK Mak. San. ve Tic. Ltd. Şti. Şirketi yapmaktadır. STF Hidromotorları, STF Hidrolik Valflerin, Haitian yedek parçalarının satış ve servis hizmetini vermektedir.